January 21, 2020

هدفون جدید بوز با تکنولوژی واقعیت افزوده کار می کند!

هدفون جدید بوز

بوز / Bose تولیدکننده‌ی آمریکایی تجهیزات صوتی است، که محصولاتی در شاخه‌های لوازم صوتی خانگی، سیستم‌های صوتی اتومبیل، انواع بلندگو، استریو، اسپیکر، آمپلی‌فایر و هدفون تولید و عرضه می‌کند. اما هدفون جدید بوز یک قابلیت ویژه دارد و آن هم این است که با تکنولوژی واقعیت افزوده کار می کند.

اما واقعیت افزوده چیست؟

واقعیت افزوده به معنای اضافه کردن چیزی است. که در آن گرافیک، صدا و بازخورد لمسی به جهان طبیعی ما اضافه می شود. این فناوری در دنیای امروز هر غیر ممکنی را ممکن می سازد و کاربردهای این تکنولوژی روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد.در طول یک دهه گذشته کمپانی‌ها و آزمایشگاه‌های بسیاری دستگاه‌هایی را تولید کرده‌اند که تکنولوژی واقعیت افزوده ارائه می‌کنند و ابزارهای متعددی مخصوص این فناوری تولید شده اند.

هدفون جدید بوز

هدفون جدید بوز اجازه خواهد داد که جهان صوتی در گوشی شما منحصر به فرد تر از همیشه باشد. این هدفون دارای بلوتوث، کنترل های بصری لمسی، باتری با پشتیبانی 20 ساعتی و تکنولوژی واقعیت افزوده است. این هدفون نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار کیفیت و کاربردی به مراتب بالاتر دارد.

به نظر می رسد این هدفون برای ورزش، بازی و یادگیری بسیار مناسب خواهد بود. این موضوع با اعمال نفوذ سنسورهای حرکتی در داخل هدفون که حرکت و جهت حرکت سر را تشخیص می دهند امکان پذیر خواهد بود. با توجه به این که تکنولوژی واقعیت افزوده پل ارتباطی بین واقعیت مجازی و دنیای واقعی است، پیش بینی می شود روند تولید و استقبال محصولات منطبق با واقعیت افزوده روز به روز افزایش یابد.

بسیاری از شرکت های مهم فناوری در تلاشند تا با ترکیبی از تکنولوژی واقعت افزوده و واقعیت مجازی سطح تولیدات خود را ارتقا دهند و در این میان محصولات دنیای فناوری ارجحیت دارند.

اگر به دنبال یک هدفون و یا هدست باکیفیت و طراحی منحصر به فرد هستید ، پیشنهاد میکنیم حتما سری به فروشگاه بابانو بزنید.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

ورزشی